بالا بردن بازدهی خودرو از نظر عملکرد راهی عالی برای بهبود تجربه کلی رانندگی و صرفه جویی در هزینه های سوخت در طی ماه ها و سال ها است.اگرچه تنظیم اتومبیل برای عملکرد بهینه برای بسیاری از رانندگان معمولی دلهره آور و پیچیده به نظر می رسد ، اما شاید برای شما جالب باشد که بشنوید این کار با «ریمپ» در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود. در این مقاله ، معنای اصطلاح "ریمپ" را توضیح می دهیم ، و اینکه وقتی ماشین را ریمپ می کنید چه اتفاقی می افتد.


مشاهده

در این مقاله سعی داریم به بررسی عیب یاب (دیاگ) های بلوتوثی بپردازیم عیب (دیاگ) های بلوتوثی به شما امکان می دهد که تمام اطلاعات موتور خودرو را به تلفن هوشمند یا رایانه منتقل کرده ، برسی و مشکلات را رفع کنید همچنین می توانید به پردازش و مانیتورینگ داده های ایسیو از قبیل مصرف سوخت ،سرعت ، دور موتور و .... بپردازید البته امکانات در این عیب یاب (دیاگ) ها با توجه به نوع و قیمت می تواند متفاوت باشد و ما در این مقاله به صورت کلی به آن پرداخته ایم.


مشاهده

شرکت رایان خودرو اندیش با بیش از 20 سال سابقه، اولین تولید کننده و صادر کننده عیب یاب ( دیاگ ) خودرو در ایران می باشد. لازم به ذکر است که رایان خودرو اندیش طی سال های 1378 تاکنون با اخذ تأییدیه های مختلف از شرکت های معتبر سازنده خودروهای ایرانی(سایپا، ...


مشاهده