قوانین و شرایط

شرکت رایان خودرو اندیش

قوانین و شرایط

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات رایان خودرو اندیش ورود کاربران به وب‏‌سایت رایان خودرو اندیش هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط رایان خودرو اندیش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های رایان خودرو اندیش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت رایان خودرو اندیش را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.


بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم شامل شماره تلفن همراه و رمز عبور، کد فعالسازی برای آنان SMS می‌شود که کاربران با وارد نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.


تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، باید از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کند.


تبصره ۲

کاربر باید شماره تلفن همراه خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.


تبصره ۳

عضویت در سایت رایان خودرو اندیش رایگان است.


بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت
قسمت دوم: انتخاب کالای مورد نظر و تماس با شرکت جهت سفارش
قسمت سوم: ارسال کالا توسط رایان خودرو اندیش با پیک یا پست
قسمت چهارم: پرداخت مبلغ توسط مشتری پس از رویت و تایید سلامت کالا


تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود،رایان خودرو اندیش حق دارد سفارش را باطل کند.